ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

За повеќе од 15 години, Шандонг Златен континент Декорација Материјали копродукции, Ltd е професионална производител и трговец, специјализирана за истражување, развој и производство. По неколку години на развој, имаме воспоставено стабилна долгорочна соработка односи со многу странски клиенти. Ние се наоѓа во Шандонг со удобен превоз пристап.

Главни производи покриваат разни видови на ПВЦ панели и WPC панели, вклучувајќи: ПВЦ мермер лист, PVC ѕид панел, WPC панел и ПВЦ пена одбор, итн Нашата компанија е посветена да обезбеди декоративни ѕидни панели со супериорен квалитет. задоволство на потрошувачите е нашата најголема мотивација за нашите континуирано подобрување!

Ние сме секогаш се почитуваат на деловната филозофија на "направи светот сакаат кинески производи" и со нетрпение очекувам да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет за заеднички развој во блиска иднина.

ПРОИЗВОДИ

Го направи светот сакаат кинески производи